Anotācija Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas mērķis ir iepazīstināt vēstures un sociālo zinību skolotājus ar jaunākajiem sasniegumiem Padomju Latvijas kultūras un ekonomikas izpētē, lai veicinātu šo zināšanu integrēšanu skolas mācību procesā.
Mērķgrupa un nepieciešamās priekšzināšanas Vēstures un sociālo zinību skolotāja kvalifikācija vai skolotāja kvalifikācija un tiesības mācīt mācību priekšmetus vēsturē un sociālajās zinībās
Apjoms un īstenošanas forma 8 stundas
Maksa 25,00
Apmaksas kārtība

Maksu par kursiem var veikt, pārskaitot naudu uz bankas kontu.

Saņēmējs: Latvijas Universitāte, reģ.Nr.90000076669
Konta Nr.: LV10RIKO0000082414423
Banka: Luminor Bank AS Latvijas filiāle
Kods: RIKOLV2X

Piezīme: Pārskaitījumā jānorāda kursu dalībnieka Vārds, Uzvārds, personas kods; VFF Pedagogu profesionālās pilnveides kursi.

Ja nepieciešams rēķins izglītības iestādei, pēc pieteikšanās nosūtiet rekvizītus programmas kontaktpersonai.

Pieteikšanās līdz
  1. Kultūras politika un ideoloģija Latvijas PSR: periodizācija, galvenās tendences un problēmas.
  2. Arhitektūras mantojuma aizsardzības piemērs Latvijas PSR kultūras politikā.
  3. Latvijas PSR ekonomikas struktūra, tās darbības principi, raksturojošie rādītāji.
  4. Latvijas PSR iedzīvotāju dzīves līmenis, sadzīves problēmas, deficīts un blats vēstures avotu atspoguļojumā.
Programmas apguves nosacījumi 100% nodarbību apmeklējums un dalība diskusijās.
Mācību periods un īstenošanas forma
Programmas vadītājs un mācībspēki Programmu īsteno doc. Mārtiņš Mintaurs un doc. Jānis Ķeruss
Īstenotāja kontaktinformācija Ginta Ieva Bikše, mg. hist., lektore., tālr. Nr. 25413188, ginta_ieva.bikse@lu.lv
Cita informācija