Anotācija Programmas klausītāji apgūst terminoloģiju nozarē, kā arī gūst padziļinātas zināšanas varbūtību teorijas un statistikas jomā, kas nepieciešamas vidusskolas skolotājiem aktuālā valsts vispārējās vidējās izglītības standarta realizācijā.
Mērķgrupa un nepieciešamās priekšzināšanas Vispārējās izglītības matemātikas pedagogs, kurš strādā vidējās izglītības pakāpē
Apjoms un īstenošanas forma Nodarbības klātienē LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē (Zinātņu māja, Jelgavas iela 3,  Rīga), vai attālināti tiešsaistē MS Teams platformā.
Maksa EUR 45,00
Apmaksas kārtība Pārskaitījums uz LU kontu, pamatojoties uz klausītāja līgumu ar LU.
Pieteikšanās līdz
  1. Notikumi un kopas. Kombinatorikas elementi.
  2. Gadījuma (mainīgie) lielumi un to raksturlielumi.
  3. Dažādu diskrētu un nepārtrauktu sadalījumu blīvuma un sadalījuma funkcijas.
  4. Lielo skaitļu likums un centrālā robežteorēma.
  5. Statistiskā populācija, gadījuma izlases raksturlielumi un aprakstošās statistikas.
  6. Vienkārša datu apstrāde programmā R.
  7. Korelācija un regresija.
Programmas apguves nosacījumi Jāpiedalās visās nodarbībās.
Mācību periods un īstenošanas forma Attālināti četras darba dienu vakaros pa 3 ak.stundām, vai klātienē piektdienu pēcpusdienās, sestdienās un skolēnu brīvdienās.
Programmas vadītājs un mācībspēki Jānis Valeinis, LU profesors
Īstenotāja kontaktinformācija Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte (FMOF) https://www.fmof.lu.lv/
Leonora Pahirko LU FMOF lektore e-pasts: leonora.pahirko@lu.lv
Cita informācija