Veids Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma.

Programmas mērķis ir pilnveidot dažādu mācību priekšmetu pedagogu profesionālo kompetenci starptautiskajā salīdzinošajā pētniecībā.

Programmas uzdevumi:

1. Pilnveidot zināšanas par starptautiskajiem salīdzinošajiem pētījumiem pasaulē un Latvijā.
  2. Padziļināt izpratni par starptautisko salīdzinošo pētījumu rezultātiem un to izmantošanas iespējām.
  3. Padziļināt zināšanas par datu drošības nozīmi starptautiskajā salīdzinošajā pētniecībā.
  4. Apgūt prasmi sagatavot dokumentāciju dalībai starptautiskajos salīdzinošajos pētījumos.
  5. Apgūt prasmi strādāt ar drukātajiem un elektroniskajiem pētījuma instrumentiem.
  6. Pilnveidot meistarību saziņā ar skolēnu vecākiem par nepieciešamību piedalīties starptautiskajos salīdzinošajos izglītības pētījumos.
  7. Pilnveidot kompetenci koordinēt un vadīt starptautiskos salīdzinošos pētījumus skolā

Mērķgrupa un nepieciešamās priekšzināšanas Dažādu mācību priekšmetu pedagogi.
Apjoms un īstenošanas forma 8 stundas
Maksa Maksa tiek precizēta
Apmaksas kārtība
Pieteikšanās līdz
  1. Starptautiskie salīdzinošie pētījumi pasaulē un Latvijā.
  2. Starptautisko salīdzinošo pētījumi: datu drošība, rezultāti un to izmantošanas iespējas.
  3. Dokumentācija dalībai starptautiskajos salīdzinošajos pētījumos.
  4. Pētījuma norise skolā.
Programmas apguves nosacījumi Ieskaites vērtējums sastāv no trīs komponentēm: diskusija starptautisko salīdzinošo pētījumu nozīme (20%); semināru programmā iekļauto individuālo un grupu darba uzdevumu izpilde: dokumentācijas sagatavošana dalībai starptautiskajos salīdzinošajos pētījumos (40%); drukātie un elektroniskie pētījuma instrumenti (40%)
Programmas vadītājs un mācībspēki PPMF Izglītības zinātņu un pedagoģisko inovāciju nodaļas docente Ireta Čekse.
Īstenotāja kontaktinformācija  LU PPMF PPIC vadītāja Rita Ābele, tālr. Nr. 67034825, e–pasts: rita.abele@lu.lv
Cita informācija