Veids Neformālās izglītības programma

Programmas mērķi ir attīstīt runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas prasmes atbilstoši augstākajam līmenim; nostiprināt ķīniešu valodas gramatikas un frazeoloģismu lietošanas izpratni.

Programmas uzdevumi:
1. papildināt zināšanas par ķīniešu valodas gramatiskajām konstrukcijām un frazeoloģismiem;
2. padziļināt izpratni par ķīniešu mentalitāti;
3. sagatavot klausītājus starptautiskajam ķīniešu valodas eksāmenam 5.-6. līmenī.

Mērķgrupa un nepieciešamās priekšzināšanas Ķīniešu valodas zināšanas atbilstoši 4. līmeņa starptautiskajam ķīniešu valodas eksāmenam.
Apjoms un īstenošanas forma Kopējais programmas apjoms ir 64 stundas (4 kredītpunkti). Kontaktstundu nodarbības plānotas darba dienu vakaros 90 minūtes (18.00 – 19.30) divas reizes nedēļā klātienē Rūpniecības ielā 10.
Maksa

Latvijas Universitātes, Rīgas  Tehniskās universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Daugavpils Universitātes, Rīgas 34. vidusskolas, Rīgas Kultūru vidusskolas skolnieki un studenti tiek atbrīvoti no mācību maksas LU Konfūcija institūtā, uzrādot izziņu no attiecīgās mācību iestādes.
Citu mācību iestāžu studentiem/skolniekiem un citiem interesentiem mācību maksas apmērs LU Konfūcija institūtā:
Pirmais mācību semestris: skolniekiem/ studentiem - 158.81 EUR; sabiedrības pārstāvjiem - 355.74 EUR;
Otrais mācību semestris: skolniekiem/ studentiem - 127.05 EUR;  sabiedrības pārstāvjiem - 284.59 EUR.

Apmaksas kārtība Saņēmējs: Latvijas Universitāte
Bankas nosaukums: Luminor Bank AS Latvijas filiāle
SWIFT kods: RIKOLV2X
Konta numurs: LV10RIKO0000082414423
Piezīme: pārskaitījumā jānorāda  VĀRDS, UZVĀRDS, PERSONAS KODS,  PROGRAMMAS NOSAUKUMS, SEMESTRIS (par kuru veikts maksājums)
Informācija par pieteikšanos

Elektroniskā pieteikšanās atvērta divas reizes mācību gadā. Grupas tiek komplektētas atkarībā no saņemto pieteikumu skaita.

Programmas saturs Tiek nostiprinātas zināšanas par ķīniešu domāšanas īpatnībām un Ķīnas kultūras pamatnostādnēm. Tiek izskaidroti un pielietoti v augstākās pakāpes ķīniešu valodas gramatikas konstrukcijas un frazeoloģismus, lai izteiktu domas par būtiskiem Ķīnas kultūras jautājumiem un kārtotu starptautisko ķīniešu valodas līmeņa eksāmenu 5.-6. līmenī.
Programmas apguves nosacījumi Lai piedalītos gala eksāmenā, saistošs ir lekciju apmeklējums.
Izglītību apliecinošs dokuments LU Apliecība par neformālās izglītības apguvi
Programmas vadītājs un mācībspēki Latvijas Universitātes Konfūcija institūta direktors Pēteris Pildegovičs
Īstenotāja kontaktinformācija  Latvijas Universitātes Konfūcija institūta sekretāre
Anastasija Galkina, Tālr. 25983838, e-pasts: konfucijs@lu.lv