Veids Neformālās izglītības programma

Programmas mērķis: ķīniešu valodas pamatu apgūšana.
Programmas uzdevums: iepazīstināt ar ķīniešu valodas fonētisko rakstu zīmju sistēmu (pinjiņ), nozīmīgākajām gramatikas īpatnībām iesācēju līmenī un rakstības pamatiem; veicināt studentu motivāciju bagātināt Ķīnas kultūras izpratni un pievērst uzmanību ķīniešu valodas lietojuma kvalitātei savā komunikācijas darbībā.

Mērķgrupa un nepieciešamās priekšzināšanas Šī programma paredzēta klausītājiem bez priekšzināšanām vai ar minimālām ķīniešu valodas un kultūras priekšzināšanām
Apjoms un īstenošanas forma Kopējais programmas apjoms ir 64 stundas (4 kredītpunkti). Kontaktstundu nodarbības plānotas darba dienu vakaros 90 minūtes (18.00 – 19.30) divas reizes nedēļā klātienē Rūpniecības ielā 10.
Maksa

Latvijas Universitātes, Rīgas  Tehniskās universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Daugavpils Universitātes, Rīgas 34. vidusskolas, Rīgas Kultūru vidusskolas skolnieki un studenti tiek atbrīvoti no mācību maksas LU Konfūcija institūtā, uzrādot izziņu no attiecīgās mācību iestādes.
Citu mācību iestāžu studentiem/skolniekiem un citiem interesentiem mācību maksas apmērs LU Konfūcija institūtā:
Pirmais mācību semestris: skolniekiem/ studentiem - 158.81 EUR, citiem sabiedrības pārstāvjiem - 355.74 EUR;
Otrais mācību semestris: skolniekiem/ studentiem - 127.05 EUR, citiem  sabiedrības pārstāvjiem - 284.59 EUR.

Apmaksas kārtība

Saņēmējs: Latvijas Universitāte
Bankas nosaukums: Luminor Bank AS Latvijas filiāle
SWIFT kods: RIKOLV2X
Konta numurs: LV10RIKO0000082414423

Piezīme: pārskaitījumā jānorāda KLAUSĪTĀJA VĀRDS, UZVĀRDS, PERSONAS KODS, PROGRAMMAS NOSAUKUMS, SEMESTRIS (par kuru veikts maksājums)
Informācija par pieteikšanos

Elektroniskā pieteikšanās atvērta divas reizes mācību gadā. Grupas tiek komplektētas atkarībā no saņemto pieteikumu skaita.

Programmas saturs Tiek apgūti ķīniešu valodas fonētikas un hieroglifu rakstības pamati, lai vienkāršotā formā veidotu komunikācijas modeļus ar cilvēkiem no Ķīnas Tautas Republikas. Tiek izskaidrotas ķīniešu valodas nozīmīgākās gramatikas formas, lai analizētu tekstus ķīniešu valodā un kārtotu starptautisko ķīniešu valodas līmeņa eksāmenu 1.-2. līmenī.
Programmas apguves nosacījumi Lai piedalītos gala eksāmenā, saistošs ir lekciju apmeklējums.
Izglītību apliecinošs dokuments LU Apliecība par neformālās izglītības apguvi
Programmas vadītājs un mācībspēki Latvijas Universitātes Konfūcija institūta  direktors Pēteris Pildegovičs

Latvijas Universitātes Konfūcija institūts
Anastasija Galkina, Tālr. 25983838, e-pasts: konfucijs@lu.lv