Programmas veids Neformālās izglītības programma
Anotācija Programma sniedz iemaņas un praktiskas zināšanas Jogas apmācības pamatprincipos, kas veicina patstāvīgu veselības, atlētisko īpašību un prāta līdzsvara izglītības izpratni. Pirmā līmeņa programmā, sākot iepazīties ar Ha-Tha Jogas sistēmu, par galveno mērķi programmas klausītājiem tiek likts āsanu (fizisko un psihoenerģētisko stāvokļu), prānajāmas (elpas un smalkās enerģijas plūsmas kontroles) un meditācijas tehniku treniņš un prakse, lai pilnveidotu savu veselības uzturēšanas sistēmu. Klausītāji apgūst “Saules sveicienu” (Surya Namaskar), apgriezto āsanu virknes, vērptās slodzes nozīmi, balansējošās āsanas, bandhas, prānajāmas tehnikas, meditācijas metodes, relaksāciju u.c.

Jebkurš interesents
Nodarbības ieteicams apmeklēt programmu „Jogas studiju ievadprogramma” un „Jogas tradīcija un prakse” studentiem.

Apjoms un īstenošanas forma 64 akad. stundas. Kopā 32 nodarbības, katra 90 minūtes; klātienē Aspazijas bulvārī 5
Maksa

224,00 EUR klausītājiem; studentiem 185,12 EUR (uzrādot derīgu studenta apliecību). Summu iespējams maksāt divās daļās.
Maksa par atsevišķu nodarbību: 9,95 EUR klausītājiem; 8,22 EUR (studentiem).
Klausītāji – Ukrainas civiliedzīvotāji (Ukrainas pilsoņi un viņu ģimenes locekļi, personas, kuras Ukrainā saņēmušas pastāvīgās uzturēšanās atļauju, bezvalstnieka statusu vai starptautiskās aizsardzības statusu, un viņu ģimenes locekļi) – Bezmaksas.

Informācija par pieteikšanos Grupas tiek komplektētas tiklīdz ir saņemti pietiekoši daudz pieteikumi, pieteikšanās saite atvērta līdz 01.12.2024.
Programmas saturs Programmā tiek apgūti jogas pamatprincipi, atslābināšanās un koncentrēšanās prasmes veicināšana, āsanu un prānājāmu individuālās prasības, āsanu un meditācijas prasmju papildināšana ar jauniem vingrinājumiem, jogas detoksificēšanās procesi un metodes, apgūto vingrinājumu integrācija hatha jogas praksē u.c.

Sekmīgai programmas apgūšanai nepieciešams 80% nodarbību apmeklējums.
Pabeidzot programmu, studentam jānokārto eksāmens jogas praktiskajās iemaņās (100%)

Programmas vadītājs un mācībspēki Pasniedzējs  Arnis Siliņš

Starptautiskā Indijas studiju institūts