Veids Neformālās izglītības programma
Anotācija Šī mācību programma sniedz nepieciešamo treniņu slodzi, lai praktizētāji nostiprinātu un pilnveidotu teorētiski iegūtās zināšanas par Jogas kultūras praktiskajām Hatha metodēm. Programmas mērķis ir āsanas (fizisko un enerģētisko stāvokļu), prānajāmas (elpas un enerģijas plūsmas kontroles) un meditācijas tehniku treniņš un prakse.
Praktikuma laikā tiks sniegta pakāpeniska attīstība svarīgākajās āsanu, pranājamu, bandhu, mudru, meditācijas un relaksācijas metodēs saistībā ar katra praktizētāja individuālajām sagatavotības prasībām. Tiks apgūtas sarežģītākas kombinācijas, balstoties uz iepriekšējā kursā apgūtām bāzes kombinācijām, piemērojot tās katra praktizētāja spējām.

Programmas apguvei nepieciešamās priekšzināšanas atbilst studiju programmas uzņemšanas nosacījumiem un vispārējām zināšanām, prasmēm un kompetencēm, kas apgūtas iepriekšējā izglītības līmenī.
Nodarbības ieteicams apmeklēt programmu „Jogas studiju ievadprogramma” un „Jogas tradīcija un prakse” klausītājiem.

Apjoms un īstenošanas forma Kopējais apjoms 64 akad. stundas.
Kopā 32 nodarbības, katra 90 minūtes. Nodarbības plānotas klātienē  Aspazijas bulvārī 5.
Maksa

159,72 EUR, 132,00 EUR (studentiem). Summu iespējams maksāt divās daļās.
Maksa par atsevišķu nodarbību: 6,80 EUR klausītājiem; 5,62 EUR (studentiem).
Klausītāji – Ukrainas civiliedzīvotāji (Ukrainas pilsoņi un viņu ģimenes locekļi, personas, kuras Ukrainā saņēmušas pastāvīgās uzturēšanās atļauju, bezvalstnieka statusu vai starptautiskās aizsardzības statusu, un viņu ģimenes locekļi) – bezmaksas.

Informācija par pieteikšanos Grupas tiek komplektētas atkarībā no saņemto pieteikumu skaita.

Programmas saturs Programmā tiek apgūtas āsanas, prānajāmas un meditācijas vingrinājumi, apgūto āsanu tehnikas pilnveidošana, balansējošo āsanu un mudru nozīme, jogas terapijas pamatprincipu atbilstība individuālajiem apstākļiem, kustību kvalitātes uzlabošana.

Izcilai programmas apgūšanai nepieciešams 100% nodarbību apmeklējums. Sekmīgai programmas apgūšanai nepieciešams 80% nodarbību apmeklējums.
Pabeidzot programmu, studentam jānokārto eksāmens jogas praktiskajās iemaņās (100%)

Programmas vadītājs un mācībspēki Pasniedzējs Arnis Siliņš

Starptautiskā Indijas studiju institūts